Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.

REKLAMA 2000 O firmie | Kontakt

O firmie Oferta i ceny Realizacje Dojazd Kontakt

Full Colour Printing

Kserokopie kolorowe

Profesjonalne i wydajne kopiarki kolorowe firmy XEROX pozwalają na szybki i trwały druk Państwa ulotek, instrukcji obsługi itp.

Wysokiej jakości folia PCV do wykonywania napisów i szyldów zewnętrznych o bardzo wysokiej wytrzymałości na warunkii panujące w pomieszczeniach, jak także atmosferyczne na zewnątrz.

Państwa zaufany Partner od 1989 roku

Mała Poligrafia REKLAMA 2000

Firma nasza powstała w roku 1989. Pierwszy zamysł  nazwy firmy miał brzmieć „IMPIMERIE 2000”, co miało oznaczać druk, jednakże nazwa została zmieniona na „REKLAMA 2000”. Pierwszym urządzeniem była zakupiona we Francji kserokopiarka Minolta, która została nominowana jako Urządzenie Roku 1989, ponieważ robiła w jednym przejściu 3 kolory. Taki był początek, firma ciągle inwestowala w nowe urządzenia. W 1990 zakupiliśmy komputer Hyundai PC 260 wraz z nowym edytorem tekstów i  wtedy najnowszym programem graficznym Corel Draw 2 oraz drukarkę laserową HPLaserJet 3p. Inwestując w ploter tnący oraz profesjonalny program w roku 1991, postanowiliśmy rozwijać sie  w kierunku produkcji szyldów i napisów z folii PCV. Rozwój w kierunku druku polegał na zakupieniu offsetu oraz coraz to nowszych kserokopiarek, które wykonywały po 65 kopii/min, jak także duplikatora. Specjalizujemy sie głównie w wykonywaniu  instrukcji, ulotek reklamowych, szyldów i tablic informacyjnych, napisów z folii  PCV wycinanych ploterowo, wizytówek, pieczątek, laminowaniu, bindowaniu, oferujemy oprawy od twardej po miekką bezszwową oraz bardzo wiele innych nietypowych prac.

Napis na oknie wystawowym

Wybieranie liter z folii PCV

Cięcie liter ploterowo

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę, konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość w zakresie druku oraz usług poligraficznych.

Nasza oferta

Jeżeli mają Państwo  zapytanie odnośnie naszej palety usług, prosimy o kontakt telefoniczny:


+48 74 854 55 57


lub drogą elektoniczną na adres emailowy:


kontakt@reklama2000.com.pl


r2000ts@gmail.com


Rozmiar, kolor i jakość dla każdego

Pieczątki

Pieczątki COLOP, MODICO, TRODAT, WAGRAF.

Plan

Zapytanie

Projekt

Realizacja

Oferujemy różne kolory folii PCV

  4 kroki do Państwa sukcesu poprzez naszą reklamę!

Cennik Cennik Realizacje Formularz kontaktowy Ceny MODICO Powrót do strony głównej